Aktuality

SBĚR PAPÍRU ZA ŠKOLNÍ ROK 2016/2017 BYL 830 KG, ČÍMŽ ŠKOLA ZÍSKALA DO POKLADNY 1494 KČ.
DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ NÁS TAKTO PODPORUJÍ A JEN TAK DÁL MILÍ SBĚRATELÉ :-)

Buďte naší součástí, buďte spolutvůrci na budování stále lepšího prostředí pro vaše/naše děti.

Postrádáte něco v naší škole ? Chtěli byste něco u nás zlepšit, změnit, zavést apod. ? Líbí se Vám něco nebo naopak nelíbí ? Chtěli byste nám jen něco vzkázat ? ?? Chtěli byste nám finančně nebo jinak pomoci ?

Máte možnost !  Napište nám do Knihy návštěv (záložku najdete na hlavní stránce vlevo na webových stránkách) a my nejen zapřemýšlíme nad Vaším příspěvkem, ale také jej zveřejníme.

Děkujeme za každý Váš názor - na naší škole a našich žáčcích nám záleží, proto Váš hlas z lidu je pro nás velmi důležitý.

Do i-alba fotografií přidány nové snímky z akcí.

8.1 (St) v 10 hodin sférické kino v MŠ

28.1 (Út) Divadlo S+H (14:30) Pohádky pro Hurvínka odjezd od školy ve 13 hodin. Návrat kolem 17 hodiny

31.1 (Pá) POLOLETNÍ PRÁZDNINY

Created by © 2013-2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy