Školní družina

Hrajeme turnaj v DÁMĚ, ke které jsme si sami vyrobili hrací kamenyPři hodinách v družině hrajeme různé hry, sportujeme, tancujeme, slavíme narozeniny dětí, věnujeme se výrobě pomůcek, dárečků a tématických výzdob, malujeme obrázky, nebo si opakujeme to, co jsme zapomněli, 1 x týdně máme v rámci družiny turistický kroužek, kde se učíme o přírodě a o světě kolem nás.

V družině si hrajeme, kreslíme, cvičíme, píšeme úkoly nebo se doučujeme.

Pravidla chování:

• Všichni jsme kamarádi
  • Respektujeme se navzájem
  • Pomáháme si
  • Chováme se tak, abychom sobě ani kamarádům neublížili
  • Hluk škodí nám všem
  • Po škole se pohybujeme pomalu, obezřetně
  • Jsme pořádní - vždy po sobě uklidíme, v šatně srovnáme přezůvky, oblečení
  • Vždy dodržujeme pokyny paní vychovatelky, respektujeme ji
  • Školní družina je zpoplatněna 500,- Kč za každé pololetí.

Provoz školní družiny:

Provoz školní družiny:Po - Pá:  6:30 - 7:45 hod ( ranní provoz) a  12:00 - 16:00 hod (odpolední provoz)

Činnost školní družiny je členěna na tématické celky podle ročních období: jaro, léto, podzim, zima.

Dále jsou členěny na činnosti odpočinkové, rekreační, zájmové, příprava na vyučování.

Zájmové činnosti školní družiny jsou členěny na: pracovní a výtvarné činnosti, hudebně pohybové hry a tanec, přírodovědné a vlastivědné, počítače a hry.

Třídní schůzka
21.11 v 15 hodin se konají třídní schůzky. Budeme hodnotit prospěch a chování žáků. Budete seznámení s novinkou ohledně šaten vašich dětí. Účast nutná.