Sbírka víček pro Kačenku

PROSÍME POMOZTE NÁM SE SBÍRKOU VÍČEK PRO KAČENKU

Kačenka se narodila v lednu 2012 jako zdravé dítě, ale postupem času se zjišťovalo opoždění vývoje. Diagnóza: mikrocefalie, epilepsie, psychomotorická retardace, hypotonie, má zavedenou sondu do žaludku na krmení. Sama se neposadí, nechodí, neleze, ale je velká bojovnice a stale dělá nějaké drobné pokroky. Má o vše veliký zájem. Rehabilitace a lázeňská péče Kačku vždy posune o kousek dál, 2x ročně jezdí do lázní (program Klimtherapy nehradí ZP, doplácí se 24.079 Kč za 14 dní rehabilitace), 2x ročně absolvuje týdenní hiporehabilitační pobyt, navštěvuje fyzioterapii, hipoterapii, canisterapii.

Touto cestou se snažíme Kačence pomoct sehnat prostředky na rehabilitace, kompenzační a rehabilitační pomůcky.

Sbírají se nejen víčka z PET lahví, ale i od mléka, džusu, pracích prášků atd.

Nasbíraná víčka prosím doneste do školy v Černuci, nebo volejte tel. 739 035 297 a my odvoz zajistíme.

MOC DĚKUJEME VŠEM, KDO SE DO SBÍRKY ZAPOJÍ A TÍM KAČENKU POSUNOU ZASE O KROK DÁL.

Pro více informací klikněte na níže uvedené stránky:
www.katerina-podrazska.webnode.cz

AKCE LISTOPAD

2.11. Halloween - zábavný den plný soutěží, legrace a strašidelné atmosféry
1.11. sférické kino
8.11. posezení s modeláři
15.11. vánoční focení

"SPONZOŘI ŠKOLY"

Pomocná ruka je pro nás velmi důležitá -
D Ě K U J E M E za Vaši i sebemenší finanční pomoc!

Brabec Vzduchotechnika s.r.o., Praha
Flajsik s.r.o., Praha