Aktuality

SBĚR PAPÍRU ZA ŠKOLNÍ ROK 2016/2017 BYL 830 KG, ČÍMŽ ŠKOLA ZÍSKALA DO POKLADNY 1494 KČ.
DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ NÁS TAKTO PODPORUJÍ A JEN TAK DÁL MILÍ SBĚRATELÉ :-)

Buďte naší součástí, buďte spolutvůrci na budování stále lepšího prostředí pro vaše/naše děti.

Postrádáte něco v naší škole ? Chtěli byste něco u nás zlepšit, změnit, zavést apod. ? Líbí se Vám něco nebo naopak nelíbí ? Chtěli byste nám jen něco vzkázat ? ?? Chtěli byste nám finančně nebo jinak pomoci ?

Máte možnost !  Napište nám do Knihy návštěv (záložku najdete na hlavní stránce vlevo na webových stránkách) a my nejen zapřemýšlíme nad Vaším příspěvkem, ale také jej zveřejníme.

Děkujeme za každý Váš názor - na naší škole a našich žáčcích nám záleží, proto Váš hlas z lidu je pro nás velmi důležitý.

Do i-alba fotografií přidány nové snímky z akcí.

20.9 Slaný - lezení a cvičení
25-27.9 Oparenský mlýn: projektová výuka na téma Za dob naších prababiček. Sebou (spacák, fleecová deka, pláštěnka, gumáky, starší oblečení na ven). Odjezd ve středu v 8 hodin, návrat v pátek kolem 15 hodiny.