Výtvarná soutěž - Malujeme s Mikešem

K 130. výročí narození českého malíře, ilustrátora, karikaturisty a spisovatele Josefa Lady (17. prosince1887 - 14.prosince 1957) vyhlásilo Kulturní a společenské středisko v Kralupech nad Vlt. výtvarnou soutěž "Malujeme s Mikešem", do které jsme se zapojili. Ukázky prací našich dětí vidíte ... některé obrázky se skutečně povedly :-))... Výstava prací byla slavnostně otevřena během Kralupského Masopustu v neděli 11.2., kde mohli její návštěvníci hlasovat. Mezi vítěze se dostala i naše žákyně Kristýnka Pěničková. GRATULUJEME !! Tohoto úspěchu si moc vážíme :-) Slavnostní předání ceny proběhne 6.3., fotky sem samozřejmě umístíme. Děkuji všem dětem za to s jakou chutí své obrázky malovaly... a znovu chci podotknout, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

V pondělí 2.9 v 8 hodin začínáme NOVÝ ŠKOLNÍ ROK. Těšíme se na vás :-)