Halloween 2018

Vždy očekávaná událost byla tady - v pátek 2. listopadu na dušičky vypuklo Halloweenské běsnění. Děti se pilně připravily a přišly v hezkých kostýmech. Po první vyučovací hodině to začalo. Nejdříve si děti mezi sebou zvolily nejhezčí tři masky. Vítězové dostali drobné sladké odměny a diplomy. Poté následovaly soutěžní disciplíny jako např. závod duchů, tisíc slov, z oka do huby, špagetová, nejstrašidelnější smích, nejhrůznější postava, vědomostní kvíz, kelímkovaná a nejvíce očekávaná stezka odvahy. Některé děti stezku nedaly a to dokonce i z řad těch nejstarších, ale přesto je stezka odvahy nejlépe hodnocenou disciplínou. I školní oběd byl laděn tak, aby vyhovoval halloweenským normám: polévka z myších bobků, jako druhý chod se servíroval mozek obra Kyklopa s ovčí žlučí a pomejemi, jako dezert byl šnečí sliz s ovocem, k pití žabí voda s lesním bordelem. Samozřejmě nechyběla ani hostina jako každý rok. Tímto děkuji všem maminkám, které donesly tolik občerstvení, které bylo vynikající !! Strašidlení máme tedy tento rok úspěšně za sebou. Mrkněte na pár fotek z akce :-) A strašidlení ZDAR :-))

předchozí | | |

Tento úžasný dort upekla vlastnoručně maminka žáka druhé třídy :-)

předchozí | | |
MAPA